Loading

Modern Meyhane

İhtişamlı deniz manzarası, eşsiz konukseverlik anlayışı, sıcak atmosferi ve otelin ödüllü şefleri tarafından hazırlanan Rum mutfağının en güzel lezzetlerinin buluştuğu MeyTürk, özel menüsü ile unutulmaz bir eğlence ve lezzet deneyimi sunuyor.


With its wonderful sea view, unique hospitality, warm atmosphere and the most delicious tastes of Greek cuisine prepared by the award-winning chefs of the hotel; MeyTürk offers unforgettable experience of entertainment and taste with a special menu.

Rum Mutfağı

Rum mutfağına ait farklı meze çeşitlerinin yanı sıra, keyifli Buzuki dinletisinin en güzel sohbetlere eşlik ettiği MeyTürk, doğayla içi içe olan atmosferi ve modern meyhane konsepti ile siz ve sevdikleriniz için eğlenceli, beş yıldız konforunda hizmet deneyimi sunuyor.


MeyTürk where the best chats are accompanied with the joyous Aagean and Greek melodies as well as the different appetizers of Greek cuisine offers an entertaining service experience at five-star comfort with its atmosphere in touch with nature and the modern-day tavern concept for you and your beloved ones.